Auto Szef
ul. Pucka 159
81-154 Gdynia Pogórze Dolne
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-18.00,
Sob 8.00-13.00
Tel: 58 623 28 10

SERWIS OPON OSOBOWYCH, BUS, 4X4

Proponujemy Państwu usługi związane z oponami i felgami w pojazdach, oraz sezonową wymianę. Nasz serwis opon obsługuje klientów indywidualnych jak i floty samochodowe, zarówno te posiadające auta osobowe jaki i dostawcze. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo przy zakupie opon z naszego szerokiego asortymentu. Nieważne jakim autem jeździsz, czy jakie samochody masz w swojej flocie, zapraszamy do współpracy w zakresie sezonowej wymiany i naprawy. Wymieniamy i naprawiamy wszystkie typy ogumienia. Masz fajne felgi, zastanawia Cię fakt komu powierzyć montaż by ich nie uszkodził, nie zarysował? Nam możesz spokojnie zaufać. Przyjedź do naszego serwisu na ul. Puckiej 159 w Gdyni na fachową wymianę. Nasza oferta obejmuje:
– Sezonową wymianę opon: – wymieniamy opony na felgach stalowych i aluminiowych, w autach z systemami kontroli ciśnienia i z czujnikami ciśnienia, wymiana opon typu Run Flat, nisko profilowych oraz dużych opon do aut 4×4.
– Wyważenie kół – wyważamy koła stalowe i aluminiowe
– Naprawę opon, wulkanizację – naprawiamy opony w niemieckiej technologii Rema Tip Top co gwarantuje najwyższą jakość usług i pewność użytkowania do końca bieżnika. Rema Tip Top jest to światowy lider w naprawie ogumienia.

Call Now Button