Auto Szef
ul. Pucka 159
81-154 Gdynia Pogórze Dolne
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-18.00,
Sob 8.00-13.00
Tel: 58 623 28 10

SERWIS OPON CIĘŻAROWYCH / PRZEMYSŁOWYCH / ROLNICZYCH

SERWIS OPON CIĘŻAROWYCH. Wymiana opony w samochodzie ciężarowym, czy naprawa to usługa, której profesjonalne wykonanie jest bardzo ważne. Proponujemy naszym obecnym i przyszłym Klientom cały wachlarz usług serwisowych. Wyważenie kół do samochodów ciężarowych wykonujemy przy użyciu precyzyjnego systemu mocowania koła do wyważarki dzięki czemu koło przyjmuje taki system mocowania jakby było dokręcone do auta.

SERWIS OPON ROLNICZYCH – Dzisiejsze gospodarstwa to już zupełnie inna produkcja niż jeszcze kilkanaście lat temu i sprzęt potrzebny do pracy jest również inny. Na chwilę obecną ciągniki używane w rolnictwie mają ogromną moc. Nikogo nie dziwi 250 czy 300 koni mechanicznych. Koła, które przekazują napęd też są coraz większe. Nasz serwis przygotowany jest do pracy z największymi i najbardziej skomplikowanymi kołami. Postawiliśmy na profesjonalną obsługę gospodarstw, w których pracują ciągniki i inne maszyny.

SERWIS OPON PRZEMYSŁOWYCH – Duże uszkodzenie opony nie dyskwalifikuje jej z użytkowania. Dzięki najnowszym technologiom jesteśmy w stanie naprawić opony z uszkodzeniami bocznymi i czołowymi. Ratujemy wiele wartościowych opon powodując, że przepracowują znacznie większy od założonego czas pracy.

Techniki, które stosujemy są dobrze przemyślane dzięki czemu maja Państwo gwarancję, iż naprawiona przez nas opona posłuży jeszcze długi czas.

Call Now Button